AktualnościFunkcjonalność zegarków

2016-08-05

Niewątpliwie noszenie zegarka świadczy o tym, iż ma się klasę i styl. Jednakże, oczywiście zegarek zegarkowi nierówny. Niektóre są porządniejsze, a inne raczej słabej jakości. Ponadto, zegarki różnią się również pod względem ilości posiadanych funkcji. Ostatnio pojawił się na rynku zegarek, który pod tym względem wydaje się bić wszystkie inne na głowę.


Zegarek XXI wieku

Zegarkiem o którym mowa jest oczywiście cookoo watch, Ma on o wiele więcej funkcji od przeciętnego zegarka, gdyż za jego pomocą możemy odczytywać dane z naszego smartfona.


Zasadniczo, główną, zdecydowanie najważniejszą funkcją zegarka Cookoo Watch jest wysyłanie powiadomień. Czego one dotyczą? Generalnie wszystkiego co dotyczy naszego smartfona. Zegarek wyśle nam powiadomienie zawsze wtedy, gdy w naszym smartfonie pojawi się jakieś nieodebrane połączenie. Będziemy poinformowani również wtedy, gdy smartfon odbierze wiadomość tekstową. Co więcej, zawsze wtedy, gdy telefon zgubi zasięg lub bateria będzie już w dużym stopniu wyładowania otrzymamy informację z naszego zegarka.


Oczywiście, dźwięk powiadomień wysyłanych z zegarka w każdym momencie można wyłączyć. Wydaje się więc, że jest to dosyć wartościowy wynalazek, rzeczywiście ułatwiający życie.