AktualnościZdrowe życie z fitbit flex

2016-07-04

Nowoczesna technologia ubieralna, coraz czesciej wchodzi do naszego zycia. Czy jest mozliwe, by dzieki niej prowadzić zdrowy tryb życia? Tak, o ile korzystamy z fitbit flex.


Dlaczego właśnie fitbit flex ?

Fitbit flex  to zaawansowana opaska, która monitoruje całodobową pracę naszego organizmu. Monitoruje ona liczbę kroków, przeliczając ją na spalone kalorie. Tym samym, możemy dzięki niej przeanalizować naszą całodobową aktywność i jednocześnie wysnuć konkretne wnioski.


Nie zdejmuj opaski na noc, ponieważ ma ona wiele przydatnych funkcji również w tej porze doby. W nocy urządzenie to analizuje jak głęboki jest Twój sen i ile razy się obudzisz. Za to nad ranem obudzi Cię alarm wibracyjny, który nie zbudzi innych domowników. Można go ustawić na określoną godzinę np. na 5 rano a on dyskretnie da Ci znać, że to najwyższa pora aby wstać.


Opaska fitbit flexi pomoże Nam spalić kalorie

Dzięki tej opasce będziesz wiedział ile danego dnia spaliłeś kalorii. Warto wyznaczyć cel i się go konsekwentnie realizować. Możesz zaprogramować urządzenie, tak aby informowało Cię o liczbie spalonych kalorii i przebytym dystansie. Wszystko to pomoże Ci w realizacji wyznaczonego celu. Opaska ta poinformuje Cię o twoich wynikach- przez święcące diody.