AktualnościEtui do telefonu - czy jest niezbędne?

2016-09-06

Wiele osób kupujących najnowsze modele telefonu uznaje, że etui Iphone 5 nie jest im już do niczego potrzebne. Może się wydawać, że to kolejny zbędny tym razem wydatek, jednak pełni ono kilka istotnych dla posiadacza kosztownego sprzętu funkcji.


Zabezpieczenie wyświetlacza

Iphone posiada duży wyświetlacz, dzięki któremu oglądanie filmów, przeglądanie internetu czy robienie zdjęć jest bardzo komfortowe. Większość posiadaczy niezwykle cieszy się z tego faktu, jednak ma on także swoje wady - może łatwo się stłuc. Odpowiednie etui neutralizuje wstrząsy i zmniejsza to prawdopodobieństwo.


Zabrudzenia

Telefony typu Iphone lubią także łatwo się brudzić, zwłaszcza pyłem czy piaskiem. Może to doprowadzić do nieodwracalnego zniszczenia sprzętu, a tego nikt by nie chciał - znów wyjściem jest dobre, porządne etui, które pozwoli nie martwić się więcej o kondycję sprzętu w nieco trudniejszych warunkach.


Ciekawy wygląd

Wreszcie zaletą, jaką ma posiadanie etui do Iphone'a 5 jest możliwość dostosowania wyglądu telefonu do swoich upodobań. Oczywiście dostosowanie to jest możliwe tylko w pewnym stopniu, jednak etui miewają tak fantazyjne kształty i kolory, że całość zdaje się wyglądać zupełnie inaczej niż bez niego.