AktualnościJakie są wrażenia z korzystania słuchawek qpad w grach?

2016-07-03

Słuchawki qpad idealnie sobie radzą z pozycjonowaniem dźwięku, zwłaszcza jak korzystamy z wysokiej jakości karty dźwiękowej. Grając w popularne strzelanki (np. Counter Strike) gracze nie powinni mieć żadnego większego problemu z orientacją z którego miejsca oddany został strzał. W przypadku słabych słuchawek, gracze mają spore problemy z namierzeniem swoich przeciwników.


Jeżeli cenią sobie Państwo najwyższą jakość, to w pierwszej kolejności warto zainwestować w słuchawki Qpad qh-1339, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród doświadczonych jak i początkujących graczy. Przy tych słuchawkach odgłosy wybuchów, strzałów i kroków przeciwników są naprawdę naturalne i bardzo przyjemne dla ucha.


W grach przygodowych takich jak np. TES: Skyrim, dźwięk również stoi na bardzo wysokim poziomie. Dzięki tym rewelacyjnym słuchawkom bez żadnego większego problemu będą mogli Państwo zatopić się w przepięknym świecie Tamriel i delektować się wszystkimi dostępnymi w tej grze odgłosami. Będąc na dużych otwartych przestrzeniach, będą Państwo odczuwać rozległość terenu, z kolei w przypadku mniejszych lokacji wyraźnie odczuwać będą Państwo ciasnotę. Jeżeli chcecie czerpać z gier wszystko to co najlepsze, to warto zainwestować nie tylko w wysokiej jakości kartę graficzną oraz pad do grania, ale również i w słuchawki.