AktualnościKolejne przecieki przed premierą iPhone 6 - nowy filmik

2014-06-30

Przed kilkoma dniami do sieci przedostał się filmik, na którym możemy obejrzeć rzekomą obudowę najnowszego modelu iPhone - 6. Przecieki dotyczące najnowszego urządzenia pojawiają się ostatnio coraz częściej (mimo wielu zabiegów ze strony Apple - m.in. zatrudnienia dwustu chińskich ochroniarzy pilnujących procesu projektowania i produkcji), dlatego też coraz więcej wiemy też o samym urządzeniu.

Poniżej filmik prezentujący wygląd najnowszego iPhone’a (zaznaczamy, że nie wiadomo czy na pewno jest on prawdziwy).

Abstrahując już od samej 6-tki, zarówno same iPhone’y, jak i różnego rodzaju akcesoria iPhone należą do najbardziej pożądanych produktów, które są obecnie dostępne na rynku. Znane są różne anegdoty mówiące o przywiązaniu właścicieli do swoich iPhone’ów, czy też różne wyzwania, które niektórzy są w stanie podjąć za najnowsze urządzenie z jabłkiem w logo. Z tego też względu wiele osób w ogromnym napięciu wyczekuje każdej, najmniejszej nawet informacji na temat nowego iPhone’a.

Możemy zaryzykować już twierdzenie, że podobnie jak było w przypadku premier poprzednich modeli - 5-ki i 4-ki - tak samo przy okazji premiery iPhone’a 6 kolejki do sklepów ustawiać się będą na długo przed ich oficjalnymi godzinami otwarcia. Oczywiście pojawienie się nowego smartfona Apple na rynku pociągnie za sobą szereg konsekwencji, z pewnością będziemy mieć mnóstwo ciekawych akcesoriów do iPhone 6, zarówno jeśli chodzi o akcesoria typowo użytkowe, jak i te o bardziej rozrywkowym charakterze.