Aktualności


Otterbox Defender

Otterbox Defender jako alternatywa dla etui ochronnych

2014-04-14

Niezwykle wytrzymałą alternatywą dla zwyczajnych etui oraz obudów do urządzeń mobilnych są tzw. Otterbox Defendery. Jest to pewien specyficzny rodzaj obudowy ochronnej, który cechuje się niezwykłą solidnością, chroni i zabezpiecza, jest również wyjątkowo wytrzymały.

Producentem tego typu akcesoriów ochronnych do tabletów i smartfonów jest firma Otterbox. Sztandarowym produktem są właśnie Defendery, które przygotowywane są dla urządzeń różnych marek, m.in. Apple (dostępne są Defendery zarówno do iPhone'ów, jak i iPad'ów), Samsung, HTC czy też Nokii. Cechą wszystkich Otterbox Defender jest przede wszystkim solidność wykonania i wytrzymałość, którą zapewniają materiały z których wykonane są obudowy ochronne Otterbox.

Materiały użyte do produkcji Defenderów to przede wszystkim elastyczny silikon oraz wytrzymały poliwęglan. Na uwagę zasługuje też sposób rozplanowania materiałów: warstwę wewnętrzną stanowi poliwęglan, zewnętrzną silikon, zaś ekran dodatkowo chroniony jest przez folię ochronną, która zapobiega wszelkim zarysowaniom. Co ważne, za pomocą Otterbox Defendera chronione są również wszystkie porty w tablecie czy też smartfonie, dzięki czemu nie dostanie się do nich kurz, pył czy wilgoć niezależnie od warunków klimatycznych, w których korzystamy z urządzenia mobilnego.

Osoby, które stawiają przede wszystkim na wytrzymałość i niezawodność, pracują również w warunkach, w których tablet czy smartfon może być szczególnie narażony na uszkodzenie zdecydowanie powinny rozważyć Otterbox Defendery jako alternatywę dla zwykłych etui.