Aktualności


etui do iPhone 5

Akcesoria do iPhone'ów - etui ochronne

2014-03-10

Nieodłącznym elementem w przypadku każdego chyba urządzenia firmy Apple jest jego design. To właśnie niezwykle stylowy (choć w pewnym stopniu również minimalistyczny i oszczędny) wygląd przyczynił się do wyjątkowego sukcesu iPodów oraz iPhone'ów. I chyba już zawsze będzie to jeden z kluczowych elementów dla wszystkich fanów marki.

Nie znaczy to jednak, że z tego powodu wszystkie urządzenia Apple są jednakowe i nie różnią się od siebie. Właśnie możliwość spersonalizowania wyglądu iPhone'ów pod kątem wyglądu zewnętrznego jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o sukcesie “jabłkowej” firmy.

Użytkownicy mają wiele możliwości na dopasowanie wyglądu swojego urządzenia do własnego gustu i stylu. Niektórzy wykorzystują w tym celu nalepki, inni sięgają po specjalne etui, które oprócz ochrony przed zarysowaniami i uszkodzeniami dodają również iPhone'om pewnego unikalnego wyglądu.

Istnieje sporo firm, które tworzą różne stylowe etui do iPhone'ów, jedną z nich jest firma Mophie. Szczególną popularnością cieszą się obecnie etui do iPhone 5 tej firmy zwiększające dodatkowo pojemność baterii. Oczywiście to nie jedyna zaleta takich etui. Przede wszystkim chronią one telefon przed uszkodzeniami za pomocą twardej, wytrzymałej gumy. Smartphone jest niestety dość delikatnym urządzeniem, a jego niewielkie rozmiary sprawiają, że łatwo może wyślizgnąć się z rąk. Czym się to może skończyć, kiedy telefon z delikatną obudową oraz wyświetlaczem (a taki jest właśnie iPhone 5) upadnie na płytki chodnikowe lub asfalt chyba nie musimy przypominać.

Etui do iPhone'ów zapewnia im ochronę, jednak nie jest to oczywiście jedyna funkcja tego typu akcesoriów. Dla wielu znacznie ważniejsza jest bowiem możliwość dobrania etui pod kątem własnego stylu. A dzięki bogatemu wyborowi jest to obecnie łatwe, gdyż znaleźć możemy wiele różnego rodzaju produktów dostępnych w urozmaiconej kolorystyce.